PEČENÉ KUŘECÍ PÁČKY OBALOVANÉ VE SLANU

PEČENÉ KUŘECÍ PÁČKY OBALOVANÉ VE SLANU

Pečené drůbeží paličky zabalené ve slanině jsou skutečně hojné, naložené spolu s chutí a také vytvářejí ohromující primární program!

Drůbeží paličky jsou vlastně rychlý a jednoduchý způsob, jak nakrmit skupinu! Maso je vlastně neustále šťavnaté, naprosto šťavnaté a křehké.

Paličky jsou vlastně flexibilní zdravý protein, který se vypořádá prakticky s jakýmkoliv typem chuťového účtu a navíc neustále chutná.

Tyto paličky jsou ve skutečnosti laskavě nastříkány spolu s mým chutným, chutným kořením na drůbež a také pokryty slaninou, takže každý útok má spoustu úžasné chuti!

Rád používám hickory uzenou slaninu k pokrytí těchto paliček, díky nimž je drůbež bohatá a také skvěle uzená!

PEČENÉ KUŘECÍ PÁČKY OBALOVANÉ VE SLANU

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Jednoduchá příprava! Tyto drůbeží paličky se připraví ke vstupu do sporáku za pouhých 10 minut!

Jídlo, které potěší davy! Zabalení drůbežích paliček do bohaté, chutné slaniny vytvoří ze všech pokrmů, které nikdo nebude mít schopnost odolat!

Flexibilní nádobí! Použijte mé koření na drůbež nebo dokonce jakýkoli druh koření, který chcete, abyste tyto paličky vyšperkovali!

🥘 Potřebné materiály

Rád na tyto paličky používám své snadno vyrobitelné koření na drůbež! Je plněná přírodním konopím, jako je bazalka, rozmarýn, stejně jako tulsi a máta, takže je zcela vhodná pro kuře!

8 drůbežích paliček – to souvisí se 4 kily paliček navíc. K získání tohoto jídla můžete také snadno využít preferovanou redukci drůbeže!

2 čajové lžičky koření na drůbež – Nemáte reálnou možnost vydělat si vlastní koření? Můžete snadno rychle získat oblíbené koření na drůbež z obchodu! Můžete také snadno použít BBQ drůbež nebo dokonce Cajun kořenící směs (Zobrazit varianty).

1 polévková lžíce olivového oleje – Olivový olej napomáhá kořenícímu pobytu s paličkami! Doporučuji používat další panenský olivový olej (EVOO) nebo ještě jeden zdravý a vyvážený olej, jako je avokádový olej.

8 kusů slaniny – níže použijte preferovaný druh slaniny! Navrhuji použít řidší redukci slaniny, protože pokryje a zůstane na místě jednodušší, a také aby se zajistilo, že slanina bude při přípravě jídla úplně křupavá.

📖 VARIACE

Moje ohebné pečené drůbeží paličky zabalené ve slanině jsou doplněny prakticky jakýmkoli druhem koření nebo dokonce omáčky! Jsou ideální stejně jako ve skutečnosti, ale níže je ve skutečnosti několik mých návrhů na přizpůsobení:

Cajun – Alternativa koření na drůbež pro chutné cajunské koření, jako je Tony Chachere’s, Zatarain’s nebo dokonce Put Ya Mom!

BBQ – Použijte BBQ koření na drůbež na těchto paličkách, poté je před grilováním rozčešte spolu s vaší preferovanou BBQ omáčkou pro neuvěřitelnou chuť! Velmi doporučuji dát si i mou havajskou BBQ omáčku!

Teriyaki – Neberte to, dokud to nezkusíte! Načesejte si oblíbené teriyaki vlastní výroby nebo dokonce konvenční nebo dokonce havajskou omáčku teriyaki z obchodu, abyste získali úžasnou a slanou kombinaci, která je mimo tento konkrétní svět!

Buvol – Pokud jste zastánci horkého jídla, načesejte svou preferovanou buvolí omáčku do drůbežích paliček obalených slaninou, než ji strčíte pod brojler.

Ageed Gulf – Pro jihovýchodní nádech těchto paliček, tečka spolu s kořením Ageed Gulf! Je to tradiční kořenící směs, která obsahuje hodně chuti – stejně jako určitě nejen na ryby a korýše!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

K získání těchto úžasných drůbežích paliček nepotřebujete žádný typ jedinečných zařízení. Vše, co potřebujete, je ve skutečnosti kuchařský list a také pergamenová zpráva nebo dokonce lehká hliníková fólie, aby se zabránilo přilepení!

1.Příprava

Začněte předehřátím sporáku na 400 °F (205 °C). Poté si vyzvedněte lemovanou varnou desku spolu s pergamenovou zprávou nebo dokonce lehkou hliníkovou fólií (Zobrazit podrobnosti).

2. Dobové drůbeží paličky

Poté pokapejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje kolem 8 drůbežích paliček a drhněte je se všemi okraji. Poté na paličky nastříkejte 2 lžičky koření na drůbež a proměňte je, abyste získali všechny okraje každé paličky.

3.Pokryjeme slaninou

Když jsou paličky skutečně zkušené, umístěte kousek slaniny na kost každé paličky a srolujte jej, abyste zajistili, že se slanina otočí kolem celé paličky. V případě potřeby můžete snadno překrýt 2 kusy slaniny, abyste získali celé drůbeží stehno zcela pokryté slaninou (Zobrazit podrobnosti).

4. Uvařte paličky

Poté, co je každá palička skutečně pokryta slaninou, umístěte paličky na připravený pečící plech a také je pečte při 400 °F (205 °C) na střední polici trouby po dobu 35 minut.
Když se paličky skutečně pečou asi 35 minut, sbírejte brojlery směrem nahoru a grilujte 3 až 4 minuty, aby byla slanina křupavá.

5.Povrch

Až budou vaše paličky skutečně křupavé, zkontrolujte úroveň vnitřní teploty vložením termostatické sondy přímo do nejtlustší části paličky. Připraví se, když se dostanou na úroveň vnitřní teploty 165 °F (74 °C).

6.Proveďte

Když jsou paličky skutečně kompletně připraveny, okamžitě je odstraňte z vystoupení a vařte.

Tyto extrémně chutné pečené drůbeží paličky obalené ve slanině jsou vlastně ideální k večeři, když se nabízejí spolu s neuvěřitelnými okraji, jako jsou sametové makarony, stejně jako sýr, pečené brambory nebo dušená brokolice!